HAZIR BETON

HAZIR BETON

Firmamız, Betonsa markasının yetkili bayisidir. Standart betonların dışında, İzo Şap, Hazır sıva, Visko beton, Drabeton, Dekobeton, gibi teknik özel ürünlerde firmamız tarafından temin edilerek, müşterilerimizin projelerinde kullanılmaktadır. 

ÖZEL ÜRÜNLER & ÖZEL ÇÖZÜMLER

Viskobeton

KENDİLİĞİNDEN YERLEŞEN HAZIR BETON

Viskobeton, BETONSA'nın geleneksel betona göre birçok üstünlüğe sahip olan kendiliğinden yerleşen beton ürünüdür. C40/50 ve üzeri dayanım sınıfları istenilen projeler ve bütün güçlendirme projeleri için üretilen Viskobeton, akıcılığına rağmen ayrışmadan ve vibratör ile sıkıştırmaya gerek kalmadan minimum 65 cm yayılma ile donatıların arasından hızla geçerek boşluksuz bir kesit elde edilmesini sağlar.

Drabeton

ÇELİK TEL DONATILI BETON

Drabeton, BETONSA'nın çelik tel donatılı beton ürünüdür. Dramix çelik tellerinin kullanılmasıyla Betonsa Hazır Beton tesislerinde üretilir. Çelik teller, yüzey ve kenarlar da dahil, betonun her doğrultusunda kontrollü ve güvenli, bir şekilde dağıtılır. Böylece Drabeton ile üç boyutlu bir donatım sistemi elde edilir. Sonuçta bu beton karmaşık yüklemelere karşı koyar ve çatlama riski belirgin biçimde azalır.

Fiberbeton

ERKEN ÇATLAKLARI ÖNLEYEN POLİPROPİLEN LİFLİ BETON

BETONSA Hazır Beton tesislerinde hazırlanan polipropilen lifli betondur. Polipropilen lifler, yüzyıllardır antik harç ve sıvada kullanılan donatının(at kılı ve saman gibi)günümüzdeki çağdaş uygulamasıdır. Polipropilen lifler betona homojen şekilde karıştırılarak daha düzenli bir iç yapı oluşturulur ve taze beton çatlaklarına karşı direnç artırılır.

İzobeton

HAFİF BETON ÜSTÜN YALITIM

Betonsa'nın hafif, yalıtım amaçlı bir ürünüdür. Normal beton ve şapların dörtte biri kadar hafiftir. Taze halde iken akıcı olup,şap veya beton pompasıyla pompalanabilir. İzobeton, çimento ince agrega(kum), hafif agrega ve kimyasal katkılardan oluşur. Kullanılan hafif agrega genleştirilmiş polistren(EPS)'dir. EPS'nin boşluklu yapısı İZOBETON'a hem hafiflik hem de ısı yalıtımı ve ses yutuculuğu özelliği kazandırır.

Dekobeton

ESTETİĞİN BETONLA DANSI

Dekobeton, baskı beton teknolojisi hem görüş güzelliğine hem de uygulama kolaylığına sahiptir. Çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit,kaynak gibi doğal taşların görünümünü verebilen baskı beton markamız Dekobeton çökmez,kaymaz, leke tutmaz ve rengi solmaz. Antik etki kimyasalının yüzeye uygulanmasıyla zemine eski ve kullanılmış görüntüsü vermesiyle Dekobeton, "gelenek ve kültüre saygılı yeni teknoloji" olma özelliği taşır. Bahçe düzenlemeleri, parklar, havuz kenarları, kent rekreasyon alanları, çevre düzenlemeleri, yollar, marina ve rıhtımlar, alışveriş merkezleri, otoparklar, akaryakıt istasyonları Dekobeton'un uygulama alanları arasındadır.